Učitelé španělského jazyka 2. stupeň / Specialisté, metodičtí poradci pro výuku cizích jazyků

FirmaZákladní škola v Oboře
ÚvazekZkrácený úvazek
Mzda300 Kč až 400 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Prvotní kontakt:
e-mail: [email protected]

Jsme soukromá základní škola se sídlem na Bradleci u Mladé Boleslavi a v současné době rozšiřujeme tým lektorů cizích jazyků a vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Učitel/ka ŠJ - 2. stupeň

Náplň práce:

- výuka španělštiny ve skupině 15ti dětí (8.-9. ročník) - jedná se o mírně pokročilou skupinu, která se španělštině věnovala dva roky nejen s podporou učebnice EXPLORA
- hledáme lektora, který na toto naváže a nezalekne se skupinky adolescentů se všemi aspekty, které toto období přináší
- jednalo by se o jeden 90ti minutový blok týdně v dopoledních hodinách (na dni jsme schopni se domluvit dle vzájemných možností)

Požadavky:

- předchozí praxe s výukou španělštiny u dětí
- vedení výuky zábavnou formou, respektující přístup k dětem, podpora jejich individuality
- uvítáme zájem o Montessori pedagogiku
- energická osobnost s vysokým nasazením, pozitivním přístupem k dětem, práci a životu

Nabízíme:

- práci na DPP - vše po domluvě dle vzájemných možností
- příjemné pracovní prostředí malé inovativní školy v krásném prostředí
- podporujeme možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- pozice vhodná i pro studenty VŠ, rodiče na mateřské dovolené, aktivní důchodce nebo lektory na volné noze

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosíme o zaslání životopisu na adresu: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Na Výsluní 363, Bradlec, 29306, Česko
mzda, plat (hrubý):300 Kč až 400 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:Zkrácený úvazek
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Základní škola v Oboře, IČ: 04743920
datum zveřejnění nabídky práce:22. 12. 2023

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Hana Janečková
telefon:777 725 901
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Základní škola v Oboře u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 300 Kč až 400 Kč / hod. ; Pracovní úvazek: Částečný úvazek ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Na Výsluní 363, Bradlec, 29306, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.